Wolontariat

Fundacja Reduta PWPW – Fundacja na Rzecz Obrony Pamięci Historii Polski zaprasza wszystkie osoby, a także ich rodziny, do włączenia się w działania na rzecz naszej Fundacji. Jeśli są Państwo w stanie wspomóc naszą Fundację poprzez wolontariat oraz dysponują chociaż odrobiną wolnego czasu – serdecznie zapraszamy.

Jeśli szukasz miejsca, w którym mógłbyś realizować swoje pasje, jesteś zainteresowany społeczną aktywnością na rzecz historii, Powstania Warszawskiego chcesz nawiązać nowe znajomości zgłoś się do nas!

Współpracujemy z młodzieżą, ale także ze świadkami historii, powstańcami, historykami, Varsavianistami, grupami rekonstrukcyjnymi – ze wszystkimi którzy swoją wiedzą i doświadczeniem wspierają Nas do działania i realizacji projektów Fundacji.

Jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy. Zależy nam, żeby praca dla Fundacji REDUTA była na najwyższym poziomie, Dążymy do komunikatywnej, szczerej i owocnej współpracy. Chcesz wspomóc działalność Fundacji? Zgłoś się do NAS!!!

A może masz swój pomysł na aktywność w ramach naszej FUNDACJI?  

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: 22 235 2507